Základní škola a Mateřská škola Radostice
Škola rodinného typu – rozšířená výuka anglického jazyka – zaměření na zdravý životní styl

Anglický jazyk

Výuce angličtiny věnujeme v naší škole zvýšenou pozornost, jelikož v dnešním světě je plynulá angličtina nejen jedním z předpokladů úspěšného studia, ale nezbytnou výbavou člověka moderní doby.

Už v 1. a 2. ročníku je časová dotace výuky angličtiny 2h týdně. Od 3.třídy mají žáci 3h týdně. Výuku angličtiny ve 4. a 5.ročníku od letoška tvoří také hodiny konverzace s rodilým mluvčím.

Navíc mohou žáci 1. - 5.ročníku navštěvovat odpolední kurzy angličtiny, které vede rodilý mluvčí přímo u nás ve škole.

Naše učebnice:

1.r.              Happy House 1 - New Edition     (nakl. Oxford University Press)

2.r. + 4.r.    Super Minds 1     (nakl. Cambridge University Press)

3.r. + 5.r.    Super Minds 3      (nakl. Cambridge University Press)

Odkazy na poslechy k učebnicím

HAPPY HOUSE 1, 2

Jihomoravský kraj  MAS Bobrava   Rodiče vítáni