Základní škola a Mateřská škola Radostice
Škola rodinného typu – rozšířená výuka anglického jazyka – zaměření na zdravý životní styl

pondělí – pátek po ukončení vyučování do 16.30 hod.

provoz zahájen od úterý 3. 9., i ranní družina

RANNÍ PROVOZ (pondělí – pátek) – 6.30 – 7.45 hod

vychovatelky: Jana Kratochvílová

Jana Davidová

telefon: 725 774 797

e-mail: sdradostice@radostice.cz

Zápisní lístky byly zákonným zástupcům zaslány mailem, případně budou dodatečně rozdány první školní den nebo je obdržíte u paní vychovatelky. Prosíme, aby byly zápisní lístky kompletně vyplněné a odevzdané co nejdříve, nejpozději do 6. 9. Veškeré změny v přihlášce (hlavně odchody) a OMLOUVÁNÍ vždy pouze PÍSEMNĚ – formulář ke stažení na stránkách školy nebo na vyžádání u vychovatelek.

Prosíme o respektování času odchodů a vyzvedávání žáků ze školní družiny, tzn. do 13,00 a poté od 15,00.

Na telefonáty a sms nebude brán vůbec žádný ohled!!

Školné je 200,- Kč/měsíc, období září-prosinec je  splatné do konce září 2024 a leden-červen  do konce ledna 2025. Částku prosíme uhradit  převodem na účet 218213076/0300 – do poznámky uvést „školné ŠD + příjmení žáka“.

Veškeré přeplatky za předešlé období budou vráceny převodem na účet.

Do družiny i na případný pobyt venku doporučujeme žákům vhodné a pohodlné převlečení.

Jihomoravský kraj  MAS Bobrava   Rodiče vítáni

MODERNIZACE ŠKOLNÍ KUCHYNĚ ZŠ A MŠ RADOSTICE